Mikroautobusu pārbūve
En   |   Ru
Par firmu

Katrs autobuss domāts ne tikai priekš cilvēku pārvešanas, bet galvenokārt, garantē cilvēku drošību, nodrošina komfortu un ērtības, kas atbilst vairākiem dažādiem standartiem. Nu un, pats galvenais,lai priecē acis, kā pasažieru salona kā arī vienkārši garāmgājējus. Ar šo ne ļoti vienkāršo darbu mēs nodarbojamies.

 

Vēsturiska Izzīņa

Firma «Universāls-LTD» specializējas uz automobiļu (mikroautobusu) pārveidošanu, ņemot vērā pasūtītāju vēlmes un strādā faktiski no 1989. gada.

Līdz rūpnīca RAF slēgšanai 1996.gadā firma izgatavoja un piegādāja rūpnīcai pašu izstrādātus automobiļu sēdekļus un aizsarga buferus, nodarbojās ar automobīļu RAF pārveidošanu uz «Lukss» variantu un speciālu nozīmes automobīļiem.

Līdz 1998.g. augusta mēnesim firma piegādāja Krievijaj katru mēnesi līdz 20 komplektiem pasažieru salonus un sanitāro automobīļu salonus, ar turpmāko to savākšanu uz furgona «Gazeļ» bāzes Maskavā.

Pašlaik firma «Universāls-LTD» strādā pamatā uz iekšējo tirgu Latvijā,nodibinātas draudzīgas attiecības gandrīz ar visiem dīleriem, kas nodarbojas ar komerciālo automobīļu tirgošanos, tiek pieņemti pasūtījumi arī no individuālām personām. Jebkurš potenciālais pasūtītājs var saņemt konsultāciju par jautājumiem, kas saistīti par piemerota automobīļa tipa iegādi turpmākai tās pārbūvēšanai , par jautājumiem, kas saistīti ar pārbūves likumīgumu utt.

 

Direktors

Mihails Karstens

 

"Univrsāls LTD"

Aviācijas iela, 6

Jelgava, LV3002, Latvija

Tālr. +(371)63024861

Mob.tālr.  +371 291 02 125

E-mail: maris.zukovskis@universalsltd.lv

facebook.com
instagram.com