Mikroautobusu pārbūve
En   |   Ru
Jaunumi


Piedalīšanās izstādē "Busworld"

16.10.2015

SIA „Universāls LTD” dalība ERAF 2.3.1.1.1. apakšaktivitātē "Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings" ar projektu - „SIA "Universāls LTD" dalība "Busworld Kortrijk Europe" izstādē 2015.gadā” (Projekta numurs ĀTA/2.3.1.1.1/15/79/085)

Laika posmā no 2015.gada 16.oktobra līdz 21.oktobrim SIA “Universāls LTD” piedalījās izstādē Busworld Kortrijk 2015, kuru organizēja “B.A.A.V.” (“Beroepsvereniging van Autobus- en Autocarondernemers van West-Vlaanderen”), un kura norisinājās Kortrijk Xpo izstāžu hallē Kortreikā, Beļģijā.

Izstāde Busworld Kortrijk pirmo reizi tika organizēta 1971.gadā, un notiek ik pēc diviem gadiem Kortreikā (Beļģija). Ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi, tā ir vecākā un slavenākā autobusu izstāde. 2001.gadā Busworld International paplašinājās un šodien notiek visā pasaulē, kas ir pārstāvētā ar piecām izstādēm visos kontinentos. Šo izstādi apmeklē gan investori, gan kompānijas no daudzām pasaules valstīm, gan daudzi ieinteresētie skatītāji šajā sfērā.

Galvenie SIA “Universāls LTD” mērķi dalībai šajā izstādē bija iepazīstināt izstādes viesus ar savu pakalpojumu - automobiļu (mikroautobusu) pārveidošanu, ņemot vērā pasūtītāju vēlmes, tieši konkrētas specifikācijas, vajadzības, tehniskās prasības utt., attiecīgi uzņēmums piedāvā klientiem augstās pievienotās vērtības pakalpojumu, kas ir ļoti pieprasīts ārzemju tirgū. Ņemot vērā SIA „Universāls LTD” sniegto piedāvājumu, t.i., izdevīga cena un augsta kvalitāte (pieredze lielāka par 20 gadiem), uzņēmuma pakalpojums ir ļoti konkurētspējīgs Eiropas tirgū.

Kopumā izstādē SIA „Universāls LTD” pārstāvēja komanda no 8 cilvēkiem, kas veiksmīgi prezentēja kompānijas esošos un jaunus produktus Eiropas tirgum. Pateicoties dalībai izstādē, tika nodibināti jauni kontakti ar potenciāliem sadarbības partneriem, kā arī tika satikti jau esošie sadarbības partneri un klienti.

Projekts īstenots ar Eiropas Savienības atbalstu.

 


atpakaļ 

"Univrsāls LTD"

Aviācijas iela, 6

Jelgava, LV3002, Latvija

Tālr. +(371)63024861

Mob.tālr.  +371 291 02 125

E-mail: maris.zukovskis@universalsltd.lv

facebook.com
instagram.com